בוקר בזמן הסגר

היא שכבה ערוממה על הצד וכתבה מיילים – זה היה היום הראשון של ההסגר.  שמתי את היד שלי בין הברכיים שלה והתחלתי להחליק את היד למעלה. היא מחצה את הרגליים חזק יותר, כאילו היא מתנגדת לפעולות שלי, אבל היד שלי לא האטה. עליתי לגובה הרצוי ומצאתי את הדגדגן שלה עם האצבע. אחרי שעברתי עם האצבע על הדגדגן בפעם הראשונה היא הציעה גניחה חלשה, כאשר הגעתי לפעם השלישית כבר הרגשתי את הסימני הרטיבות. זה היה קשה מאוד להחזיק את עצמי בידיים ולא להחדיר את האצבע בפנים. די מהר היא כבר הייתה רטוב ומוכנה. 
סך הכל מספר רגעים מהתכתבות של העבודה למצב של סקס. בלי לחשוב פעמיים הכנסתי את הזין הקשה שלי לתוכה. הכנסתי חזק ובמהירות. ישר התחלתי להגביר את המהירות שלי והגניחות אמרו לי שאני בכיוון הנכון. הצלילים שעמדו בתוך החדר שינה שלנו הזכירו לי סרטי פורנו. עם יד אחד החזקתי אותה חזק כדי שהגוף שלה ישאר במקום אחד ואני אוכל להעביר את הכל האנרגיה שלי אל תוך הגוף שלה. אני לא יודעה כמה זמן זה נמשך.
בשלב כלשהו עברנו לתנוכה של רוכבת והיא רכבה עליי כמו משוגעת שאיבדה את השפיות שלה לגמרי. הרגשתי שהסוף שלי הוא קרוב מאוד. אורזמות שלי כרגיל לא באות בהפתעה, ישר הוצאתי את הזין שלי. זה היה הרגע שהגניחות שלה עברו לצרחות והגוף שלה התחיל להתפתל בלי שליטה. הכנסתי את היד בין הרגלים וליטפתי את הכוס שלה. הוא היה חם ורטוב. גמרתי על הגוף שלה. היא דחפה את היד שלי החוצה ונפלה על המיטה בלי כוחות. הפנים שלה זהרו מהנאה. כן, היא תמיד גומרת חזק מאוד. 
כמה דקות אחרי זה כבר שתינו קפה והחיוך עדיין לא ירד מהפנים שלה. 
אנחנו נמשיך את המפגש האינטימי שלנו עוד מעט וגם בתנוחות אחרות.